• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

FC Inter

E**A**

V.I.P
Anëtar
Jan 7, 2014
Postime
7,153
Pikët
113
Vendndodhja
Tiranë

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
30,464
Pikët
113
Në krizë totale financiare, pronarët e Interit i shpërblejnë lojtarët me… celularë
“Suning” tashmë e ka braktisur përfundimisht FC Jiangsunë. Klubi kinez, deri pak kohë më parë në pronësi të familjes Zhang, pasi fitoi titullin kombëtar dhe më pas u braktis nga grupi investitor për pamundësi pagesash, falimentoi dhe nuk mundi të regjistrohej për kampionatin e ardhshëm.
suningGjithë kësaj, siç ka shkruar e përditshmja italiane “Tuttosport”, i shtohen pagesat e munguara të rrogave dhe premiot për titullin.
Madje, është raportuar se si shpërblim janë marrë vetëm disa aparate celularë. Në këtë mënyrë “Suning” mendohet të jetë i përqendruar totalisht tek Interi, veçanërisht pas konfirmimit të huazimit të fundit prej 240 milionë eurosh.
PANORAMASPORT.AL
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,035
Pikët
113
Hajde mo...me merite.

Urime FUKSAVE?
HARROJENI.
 
Top