• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fejohet Nada Topi, vajza e Presidentit

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Nada Topi, vajza e Presidentit Bamir Topi është fejuar. Historia disa vjeçare, e mbajtur e fshehtë, sidomos pasi babai i saj u bë President i Republikës së Shqipërisë, sic njofton "Mapo" tashmë është zyrtarizuar. Dhëndri është djali i biznesmenit të njohur në vend, Gon Papuli, kreu i përfaqësisë së Volksvagenit në Shqipëri. Në mes ngjarjeve të pakëndshme politike në vend, këtë herë vjen një lajm feste. Pikërisht familja e Presidentit të Republikës, Bamir Topi, ka festuar fejesën e vajzës së tyre të madhe Nada. Vajza simpatike që punon në Bankën e Shqipërisë, ka zyrtarizuar tashmë marrëdhënien e saj të dashurisë, me djalin që i kishte rrëmbyer zemrën prej disa vitesh
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,912
Pikët
113
Përgjigje e: Fejohet Nada Topi, vajza e Presidentit

Hajde jete te lumtur te dyve.
 
Top