• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fejohet Soni dhe Mirko, ceremoni teresisht shqiptare

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Kengetarja Soni Malaj dhe balerini Italian Mirko Luccarelli kane shkembyer unazat e fejeses ne nje ceremoni teresisht shqiptare, qe kane organizuar me kete rast, disa jave me pare ne Tirane.

Ne ceremoni vec te afermve, ka qene i ftuar vetem kengetari Sinan Hoxha, me te cilin kengetarja ka pohuar se ka miqesi familjare.

Gjate ceremonise ku jane shkembyer unazat, ata kane performuar duke kercyer te dy, si nje rikthim nostalgjik ne netet e spektaklit, ku ata rane ne dashuri me njeri tjetrin.

Pas kesaj cereminie Soni dhe Mirko jane kthyer ne Itali, ku kane vendosur te jetojne tani e tutje.
 
Top