• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Femija bionde me sy bojeqielli, ne familje te gjithe me ngjyre

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Ka nga ata qe mendojne qe kjo histori nuk ka asgje te jashtezakonshme.

Protagoniste te kesaj historie jane Ben dhe Angela Ihegboro dhe sigurisht edhe femija i tyre. Vogelushja e tyre eshte nje bukuroshe me floke te verdha dhe me syte bojeqielli. Megjithate, kjo vogelushe e ka nje gje te vecante: pamja e saj prej nordikeje eshte shume ndryshe nga prindrit e saj.

Ne fakt, prinderit e saj jane te dy me ngjyre dhe me origjine nigeriane.

"A jemi te sigurt qe eshte e imja?" - ka pyetur Ben te shoqen pasi ka pare per te paren here foshnjen. Dhe ne fakt, rasti i Nmachi, vogelushes bionde me sy bojeqielli qe jeton se bashku me prinderit e saj dhe me vellezerit, te gjithe te tjeret me ngjyre, i ka habitur te gjithe.

Rasti i kesaj familje qe jeton ne Londer i ka habitur madje edhe ekspertet e gjenetikes. As Ben dhe as Angela nuk kishin ne pemen e tyre gjeneologjike gene kaukaziane.

Te kete ndonje rast unikal gjenetik apo mund te dyshojme se Angela nuk po thote te verteten?

Ceshtje e tyre eshte ende ne studim.
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Përgjigje e: Femija bionde me sy bojeqielli, ne familje te gjithe me ngjyre

se mora vesh une , si perfundim i tyre ishte??? apo lesht
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Femija bionde me sy bojeqielli, ne familje te gjithe me ngjyre

Ehh ca spo ndodh ..

"A jemi te sigurt qe eshte e imja? po ky idioti sikur ska mundesi sot me e diktu kete lol
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Femija bionde me sy bojeqielli, ne familje te gjithe me ngjyre

boboobob.....ska mundesi eshte ngaterruar ndonje gje me siguri :D
 
Top