• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Femija palestinez merr emrin e kryeministrit turk

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

GAZE - Nje djale i sapolindur ne Rripin e Gazes ka marre emrin Recep Erdogan, ne nder te kryeministrit turk.

Sipas nje gazete panarabe, babai Ghazzi Abu Shamala, i ka kerkuar nenes se femijes se tij ta regjistroje djalin me emrin e kryeministrit turk.

Per burrin Erdogan eshte nje lider qe eshte ne krah te popullit te tij dhe qeverise legjitime ne Rripin e Gazes.

Babai i femijes deklaroi per AFP se ka vendosur per kete, pasi kryeministri turk eshte lideri i vetem, i cili ka bere thirrje per thyerjen e bllokades jo te drejte te Gazes”.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Femija palestinez merr emrin e kryeministrit turk

Shume gje e veçante sidomos per prinderit duke marrur kete vendim!! u befte 100 vjeç :)) me jete e shendet.Dhe nje vendlindje pa lufte!!!
 
Top