• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Femra e ‘trashë’ ia kafshon veshin një burri

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113


Një femër është arrestuar në dyshim për kafshim të një pjese të veshit të një mashkulli, pasi që ajo u nervozua kur është quajtur e trashë.
Sipas The Metro, policia ishte thirrur në një spital të Lincolnit të Nebraskas për të biseduar me burrin e lënduar, të cilit i mungonte një pjesë e veshit të tij.

Sipas zëdhënëses së policisë, Katie Fllod, 24 vjeçari tha se është kafshuar pas një zënke me disa njerëz në një festë.

Ai tha se e kishte quajtur kafshuesen 21- vjeçare, Anna Godfrey, ‘të trashë’. Godfrey më pas nga frustrimi ia kafshoi veshin atij, ndërsa pastaj ajo është arrestuar si e dyshuar për sulm kriminal.

Lapra e humbur e veshit të kafshuar nuk është gjetur më
 

Ksanthi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 15, 2010
Postime
177
Pikët
0
Përgjigje e: Femra e ‘trashë’ ia kafshon veshin një burri

Mire ja beri ta mbaje mend qe mos ta perdori me ate fjale.
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Femra e ‘trashë’ ia kafshon veshin një burri

haha me kujtoji nje histori ne korce
nje kusheriri tone kur isha shume e vogel kishte lidhje me nje cupe nga fshati
edhe kur i thiren te ver ne shtepi ti kerkoje doren ai nuk pranoji
edhe e lane me nje vesh ja prene
haha mire ja bene edhe ktij qe te vene mend te tjeret
 

valdetshala

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
21
Pikët
0
Vendndodhja
Pejë
Përgjigje e: Femra e ‘trashë’ ia kafshon veshin një burri

Ehhh Tyson !!??
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,472
Pikët
113
Përgjigje e: Femra e ‘trashë’ ia kafshon veshin një burri

Shum mire ja ka bo ,po kur se la pa vesh fare
 
Top