• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Femra e se kaluares apo femra e sotshme?

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,592
Pikët
113
Vendndodhja
Nqs do ju beja pyetjen se kush femer ishte me e mire midis femres kohes se shkuar dhe asaj nga ditet tona, cila do ishte pergjigjia juaj?
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Femra e te kaluares apo femra e sotcme?

Po tpysesh 1vjerr do pergjigjej nusen e hershme lol se kan qen me t'urta se te sotmet :p
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Femra e te kaluares apo femra e sotcme?

bbobobo Mandi po pyet Me mire skllave sesa femer ??? !!!!!!!!!!

Normale qe femrat e sotme
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Femra e te kaluares apo femra e sotcme?

Mandi dicka remix nuk do mund te behej se edhe moderne te shtypin fare kto hahahaha
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Femra e te kaluares apo femra e sotcme?

gjejne e bejne ....normale
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Femra e te kaluares apo femra e sotcme?

Gjejne shesh e bejne pershesh , e shifni pra qe me kembet e juaja goca rate brenda pranuat qe jeni shume egoiste dhe te kqija hahahaha Meri re brenda vete :D
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
213
Pikët
28
Përgjigje e: Femra e te kaluares apo femra e sotcme?

Patjeter qe te sotmet. Femra e sotme ka mare konfidencat (qe femres hershme nuk ia lejonin) dhe aftesite e mashkullit i ka kaluar.
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Femra e te kaluares apo femra e sotcme?

Paskan pire gocat red bull qe ne mgjes edhe fluturonkan ....ciu ciu goca :p
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
213
Pikët
28
Përgjigje e: Femra e te kaluares apo femra e sotcme?

Po pra Alb_Loveri, kena fillu me ju lan mrapa. Ciu ciu mbani targat :D
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Femra e te kaluares apo femra e sotcme?

Ciu ciu jan krah imagjinare ata qe mendoni se keni ;) Mos u nxitoni se do thyeni qafen :p
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Femra e te kaluares apo femra e sotcme?

Gocat moderne :D Se bejme muhabet por normale qe duhet te jete edhe femra e barabarte me burrin ne nje lidhje ..:)
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
213
Pikët
28
Përgjigje e: Femra e te kaluares apo femra e sotcme?

Femra duhet te jete siper...:D me lart se burri :D
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Femra e te kaluares apo femra e sotcme?

Diellza pozicionin e rregullojme ska rendesi lart poshte nje pune do behet :p
 

Diellza

Super Anëtar
Anëtar
Jan 20, 2010
Postime
213
Pikët
28
Përgjigje e: Femra e te kaluares apo femra e sotcme?

Pse me keqkupton gjithmone ti mua? ``Bej_dy_pompa``
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Femra e te kaluares apo femra e sotcme?

Femra moderne ne shqiperi ( kete koncept e kan marr shume mbrapsht ) ... me pak fjale jan ber shume ordinere (pa ofendime per askend , sorry per fjalorin )! Jam dakort qe femra duhet ta mbaj veten, te vishet e te ndihet komode, te jete ne qender te vemendjes etj etj po besoi se nuk duhen kaluar kufinjt e ti pershtaten vendit, shoqeris qe i rrethon ...
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Femra e te kaluares apo femra e sotcme?

Diellza diten qe femra do jet siper burrit ate dit femra ka gjetur menyren me te bukur te vetvrasjes
per ju femrat e sotme beni mir te degjoni kengen e Iron Maiden "woman be my slave"
kjo esht e vetmja menyr qe keni nga natyra per tu ndjer femra vertet
e kunderta do tju çonte direkt te amazonat as femra as burra
 
Top