• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Femra e se kaluares apo femra e sotshme?

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
50,749
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: Femra e se kaluares apo femra e sotshme?

Kjo puna e femrave atehere vs femrave tani eshte sikur te thuash “do doje te jetoje ne vitin 1960 sesa ne vitin 2018, rrethanat, kultura atehere, dhe teknologjia ishte ndryshe Femrat e asaj kohe nuk do silleshin shume ndryshe nga femrat sot, nese perjetonin te njejten situat. Pra per mua nuk ka shume diferenc.
 

Gon!

IllyrianMuslim
Anëtar
Sep 22, 2011
Postime
6,545
Pikët
48
Përgjigje e: Femra e se kaluares apo femra e sotshme?

Nje njeri me nje gru, i pashe sot n'sabah, n'tesell u perlajshin.
 

Gon!

IllyrianMuslim
Anëtar
Sep 22, 2011
Postime
6,545
Pikët
48
Përgjigje e: Femra e se kaluares apo femra e sotshme?

Jo, ky ishte njeri ne radhe te pare, pastaj mashkull!

I shkreti njeri.. ;)
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe NISTA protiv KINA.
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
58,077
Pikët
113
Përgjigje e: Femra e se kaluares apo femra e sotshme?

Secila sipas kohes....

NONA e IME paske qene skllave????

Ka i gjeni kto inteligjencat disa prej juve femaruceve??

Apo i masni gjonat me make-(H)up.

Vazhdoni kqyrni....vllaun e madh.

Pune tash.

Qyss.
 

Fshatari

Jam me Kosovën por s'jam kundër Amerikës !
Anëtar
Jul 27, 2013
Postime
10,299
Pikët
113
Përgjigje e: Femra e se kaluares apo femra e sotshme?

Te se kaluares baco siç jam edhe une vete!
 

Prudence

V.I.P
Anëtar
Jul 25, 2012
Postime
14,103
Pikët
113
Përgjigje e: Femra e se kaluares apo femra e sotshme?

Nje kombinejshen mes te dyjave.
 
Top