• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Femra më e fortë në botë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Lindsay Hayward me 202 centimetra gjatësi, është njëra prej femrave më të gjata dhe më të fuqishme në botë. Me emrin artistik “Isis” ajo merret me mundje profesionale, ndërsa në të njëjtën kohë punon edhe si modele për firmën “Amazon”.
Me 23 vite ajo është aq e fortë sa që pa problem mund ta ngrejë në ajër një automobil ose ta mbajë një person 100 kilogramë të rëndë mbi kokë, por në vend mund të ngrejë deri në 300 kilogramë.

Prej se ka qenë e vogël ka qenë më e madhja ndër moshatarët, ndërsa në moshën nëntë vjeçe ajo ishte e gjatë 180 centimetra, kurse gjatësinë që ka aktualisht e mbërriti në moshën 13 vjeçe. Edhe pse peshon 110 kilogramë ajo mburret me trupin e saj dhe gjoksin mbresëlënës pasi bartë jelekë të madhësisë shtatë. Për ta ruajtur fuqinë ajo ha çdo dy orë dhe atë kryesisht proteina. Lindsay thotë se për momentin nuk ka të dashur, por thotë se kurrë nuk del me meshkuj më të shkurtë se 180 centimetra.
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Femra më e fortë në botë

mjeri ai burre qe do ta marre keta,paska me mbyt vallahe, lol
ishalla choco nuk eshte keshtu,hahahaha
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Femra më e fortë në botë

Eshte nje shprehje vjeter ""komet e shpejta faqia bardhe"" se me ra ne dore te ksaj ta merka shpirtin lol
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,768
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Femra më e fortë në botë

po duket sikur motra e Chuck Norris-it :D
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: Femra më e fortë në botë

cuna po nuk jeni te gjate 180 cm beni sic tha mandi me lart se vallai keq e keni punen :p
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,768
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Femra më e fortë në botë

mjeri ai burre qe do ta marre keta,paska me mbyt vallahe, lol
ishalla choco nuk eshte keshtu,hahahaha
po me duket USA se kjo ka me met pa u martue ... sdel bir none qe guxon me ja shpall dashurin.. :D
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Femra më e fortë në botë

O cuna ku shkuan ato postimet qe te gjith thonit qe jeni rreth 1.80 ose me te gjate ee??

A ka burra ktu???!

:p
jo valla kurre skam thene se jam me i gjate se 1.80
e verteta 1.78 lol po me mungojne 2 cm ndashta rritna ku ta di lol
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Femra më e fortë në botë

qeka bo nami :p me nje postim u spostua i gjithe ky forum :D hahaha
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Femra më e fortë në botë

SEa edhe ty po me dukesh si ajo gruaja e forte lool
 
Top