• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Femra më e shkurtër në botë me më pak se 7 kilogramë

fegi

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
362
Pikët
0


20-11-2010
Femra më e shkurtër në botë Hatice Kocaman ka 21 vjet.

Kjo turke e vogël është e lartë vetëm 71 centimetra, ndërsa e rëndë më pak se 7 kilogramë. Do të thotë, ka peshën dhe madhësinë e një fëmije tetëmuajsh, transmetojnë mediet britanike.
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Femra më e shkurtër në botë me më pak se 7 kilogramë

Po burrin deri ne sa kilesh mund ta mari kjo femra?
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Femra më e shkurtër në botë me më pak se 7 kilogramë

dbh mos je gje per kandidat ? :d haha klm naten.
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Femra më e shkurtër në botë me më pak se 7 kilogramë

besoj se do gjej burre se turqit sjane edhe basketbollista
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Femra më e shkurtër në botë me më pak se 7 kilogramë

dbh mos je gje per kandidat ? :d haha klm naten.
Ne fakt nuk eshte ide e keqe se duket goce ekonomike. Me i grusht oriz e ushqe gjithe javen. :D
 

No Way

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 2, 2010
Postime
44
Pikët
0
Vendndodhja
Larg
Përgjigje e: Femra më e shkurtër në botë me më pak se 7 kilogramë

ahahahhahaha.......po burrin e kesaj mund ta akuzojne per pedofili......:p
Gjynah e shkreta........
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Femra më e shkurtër në botë me më pak se 7 kilogramë

Wow!! Gjith kjo azgane, dbh kujdes se mos e shkel neper shpi.......
Po ta kisha ne shpi do e mbaja ne xhep.

:D
 
Top