• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Femrat duhet të flejnë më gjatë

Kurt

———>
Anëtar
Aug 9, 2014
Postime
7,047
Pikët
113
S’me lejn mizat/plane n’kaptin’
Pa hapsyt jam tu llogarit qa kam me bo
Femrat ndjehen fajtore te rrine kot. Eshte semundje mendore per mendimin tim.
Megjithate une kam vuj nga isomnia gjithe jetes. Vetem pija me fut ne gjume
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
26,043
Pikët
113
Sa i kam zili femrat qe flejne edhe kur burri eshte cu e ka ik. lum ato per rehatine e mendjes
ore si s’u cova njehere te vetme me vone?
Une per vete nuk do e prishja gjumin e mengjesit per asnje ( moshe madhore) ne bote. Kurren e kurres.😃
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
26,043
Pikët
113
Pse e nxorre gjuhen????

Aaaaaa, I see!! Ok, po e terheq ate qe thashe me lart. 🙈
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
34,335
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
ndoshta bejne edhe gjimlastiken e mengjesit bashke......te gjitha opsionet duhen pare me kujdes e analizuar me qetesi e dashtuni.....qashtu me true.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
16,954
Pikët
113
Vetem grate e para te poligameve, flejne deri ne dreke, se punojne grrate e dyta dhe te treta : D


Lum muhamedanet...lol
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
52,860
Pikët
113
Motra dhe femra shume te dashtuna.
Tashi....kerra keni,pare keni,shtepi keni,selfie boni,vjehrra sdoni,ene me u cu ka gjumi .....pertoni.
KSHU mamit e REJA.Cdo gje eshte me RRADHE.
Po ne si kalamoj qe hapshim kopshtin me 00.05 te mengjezit,si ja boshim?
GJALLE JEMI.Masanej truri i FEMIJEVE ne 10.00 te mengjezit FILLON dhe lodhet.
DANKE.
 

Rexhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
40,704
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Une per vete nuk do e prishja gjumin e mengjesit per asnje ( moshe madhore) ne bote. Kurren e kurres.😃
dhe per femijet?

prinderit tane e kishin mire, sepse shkolla na fillonte vone, po tani duhet te zgjohesh ose se ke pune ne pike te mengjesit ose per te cuar femijet ne shkolle
 
Top