• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Femrat duhet të flejnë më gjatë

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
14,776
Pikët
113
Lum krevati qe ju ka........kongrazhulacione.

Me thon te drejten colo , aq te rehatshem e kam sa ska fjale me e tregu... po truni im ..truni qe s’me le te fle kurre ne mengjes. Fa-fa-fa fap qe para diellit e burrit bashke. Edhe semure te jem ..ncuq .
Sinqerishit e thash ate qe i kam zili ato qe flene .
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
34,335
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Duket sipas pershkrimeve qe zotnia juj ta paska blere me zemer te mire krevatin, per marak sic thone andej nga majat tona ........edhe dilli te shifka perballe shum here qy me mjes.
 

Leaf

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 20, 2011
Postime
14,776
Pikët
113
Duket sipas pershkrimeve qe zotnia juj ta paska blere me zemer te mire krevatin, per marak sic thone andej nga majat tona ........edhe dilli te shifka perballe shum here qy me mjes.
Me thon te drejten sdi ne e ka ble per mu a per vedi 😂
 
Top