• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Femrat me te preferuara nga meshkujt

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Revista e famshme “AskMen” ka publikuar dje listen e femrave me te votuara nga meshkujt, nga Megan Fox tek Jessica Alba Aktorja 32-vjeçare e njohur nga seriali “Entourage”, Emmanuelle Chriqui eshte shpallur nga revista “AskMen” si femra me e preferuar nga meshkujt, duke ia marre titullin fitueses se vitit te kaluar, Eva Mendes.


Fitueset e meparshme te titullit te femres me te deshiruar nga “Top 99 Most Desirable Women”, qe tani feston 10-vjetorin perfshijne Katherine Heigl, Beyonce, Jessica Alba and Adriana Lima. </p> “Te merrja vesh kete lajm eshte komplimenti me i madh per mua. eshte diçka qe me ben te ndjehem e vlefshme”, tha Chriqui ne nje deklarate pasi mori vesh lajmin. Ne vendin e dyte te listes se vitit 2010, ku votuan 8 milione njerez e mban modelja amerikane Marisa Miller dhe ne vendin e trete eshte aktorja britanike, Kate Beckinsale. Kryeredaktori i “Askmen”, James Bassil tha se roli i Chriqui ne “Entourage” is nje vajze e dashur dhe perfekte e ka ndihmuar shume ate qe te renditej e pare, por gjithashtu dhe fakti se nuk eshte e ekspozuar me shume se duhet. “Ne s’e shohim shpesh ate. Ajo nuk eshte shume person publik e kjo i le vend imagjinates. Ajo nuk eshte jashte duke bere spektakel, çka mund njollose imazhin e saj”, tha ai per Reuters.

“Shume prej sjelljeve qe shohim ne media nuk jane ato lloj sjelljesh qe meshkujt do donin te shihnin tek e dashura apo bashkeshortja e tyre”. Chriqui eshte shfaqur ne disa filma duke perfshire “Don’t mess with the Zohan” dhe serialet “The O.C.” dhe “Entourage”.Femrat e famshme si Paris Hilton dhe Britney Spears, te cilat shfaqen rregullisht ne media nuk jane pjese e listes. Spears u rishfaq ne liste ne vitin 2009 pas disa vjetesh mungese, por doli serish nga lista kete vit. “Ka te beje me mungesen e misterit dhe enigmes”, tha Basil. Ai tha se eshte interesante te vihet re se Megan Fox ka rene nga vendi i dyte ne vendin e 11-te pas nje viti publiciteti te zgjeruar.</p> Ajo eshte bere tipi qe shohim kudo, e cila shfaqet gjithandej, por qe nuk dihet mire se pse. Ajo ka pasur disa role masive ne disa filma masive, por gjithsesi nuk jane filma aq te medhenj”, tha Basil.Fytyrat e reja qe shfaqen kete vit ne liste perfshijne modelen italiane Elisabetta Canalis, 31 vjeçe e cila shfaqet ne vendin e 43-te, dhe qe sipas kryeredaktorit te revistes gjendet aty sepse po del me aktorin e famshem George Clooney.

Kete vit, femrat e shfaqura ne krye te listes jane femra qe sillen mire dhe te respektueshme. Nuk i shohim shume ne publik, perveç se ne rastet kur jane per pune”, perfundon Basil.
1. Emmanuelle Chriqui
2. Marisa Miller
3. Kate Beckinsale
4. Alessandra Ambrosio
5. Jessica Alba
6. Beyonce
7. Penelope Cruz
8. Cheryl Cole
9. Eva Mendes
10. Miranda Kerr
11. Megan Fox
12. Gisele Bundchen
13. Bar Refaeli
14. Erin Andrews
15. Padma Lakshmi
16. Kelly Brook
17. Natalie Portman
18. January Jones
19. Monica Bellucci
20. Paz VegaForum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Femrat me te preferuara nga meshkujt

looooooool po nuk qenkam une ne kete list :(:(:(``qaj````qaj``/ do vras veten
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
femra me e preferuar nga meshkujt eshte ajo qe esht e prirur drejt seksit pa shum fjale te tjerat jan broçkulla gazetash per njerez qe e bejn seksin me mendime jo me vepra
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Femrat me te preferuara nga meshkujt

looooooool po nuk qenkam une ne kete list :(:(:(``qaj````qaj``/ do vras veten
haha Puffe

Ska gje, se atyre u eshte dashur shume te "lodhen" me hy ne ate liste...... :p
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Re: Femrat me te preferuara nga meshkujt

femra me e preferuar nga meshkujt eshte ajo qe esht e prirur drejt seksit pa shum fjale te tjerat jan broçkulla gazetash per njerez qe e bejn seksin me mendime jo me vepra
mbeshtes mendimin e ketij anetari ..!!! veprat jane realiteteti!! :D
 
Top