• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Feniksi.Com – Guida ne Shqip

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
ForumFeniksi.Com është një projekt i ri i imi në bashkëpunim me disa persona të tjerë. Qëllimi kryesor i faqes është që ti ofroj lexuesve guida të një cilësie të lartë edhe të shpjeguara hap mbas hapi.

Nëse jeni të ri në fushën e Webdesignin, atëherë ky është vëndi i duhur. Ne ju ftojmë të na vizitoni edhe të mësoni më shumë rreth HTML, CSS, PHP, Javascript, Java, C#, Photoshop e shumë gjëra të tjera. Duke u bërë anëtarë Premium, për vetëm 3 € në muaj, ju do të keni akses në guida profesionale edhe që nuk do ti gjeni askund tjetër. Nëse doni të mësoni më shumë për faqen, atëher ju ftoj të shikoni këtu.

Feniksi.Com – Guida ne Shqip është një postim nga: RomeoLab.Com
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top