• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fenomen në Krujë, 18-vjeçari nxjerr nga sytë çfarë pi nga goja

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Një 18-vjeçar nga fshati Gramez i Krujës i cili arrin të nxjerrë nga sytë lëngjet që pi nga goja, deklaroi sot se shpreson të hyjë në librin e rekordeve gines.
Fenomeni Edi Qypi thotë se praktikon prej pesë vitesh nxjerrjen e lëngjeve nga të dy sytë.
I riu e kryen këtë veprim me ujin që pi nga goja, por edhe me qumështin dhe pijet freskuese.
Adoleshenti sqaron se ka provuar të realizojë nxjerrjen e ujit nga sytë që kur ishte 13 vjeç.
Ai ka thënë se këtë veprim ka filluar ta kryejë pasi ka parë një dokumentar me fituesit e rekordeve Gines.
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Fenomen në Krujë, 18-vjeçari nxjerr nga sytë çfarë pi nga goja

sa e shpifme !
 
Top