• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fergese Tirane

SnAke

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
87
Pikët
0


Per 4 veta :10 speca mesatar,domate 4-5 kokrra mesatare, vaj dy filxhan kafeje, miell nje luge gjelle, veze 2 kokrra, hudhra 4-5 thelpinj, gjize 4-5 luge gjelle, spec djeges (sipas deshires), majdanoz

Lajme specat dhe ju heqim bishtin e farat, pastaj i skuqim.Ne vajin qe ngelet hedhim domatet e qeruara nga cipa dhe te grira holle i skuqim derisa masa te trashet. E heqim tiganin nga zjarri dhe shtojme vezet tek domatet , specin djeges dhe majdanozin te grire holle,pastaj gjizen i trazojme mire dhe i hedhim ne pjate. Siper veme specat e skuqur
 
Top