• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fergie ëndërron Cheryl në shtrat

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113


Fergie dei Black Eyed Peas ka një ëndërr, të kalojë një mbremje me bukuroshen Cheryl Cole.

Këngëtarja britanike edhe pse është e martuar, e pelqen kolegen deri në atë pikë sa nuk do t’i rezistonte një nate apasionante me ish bashkëshorten e futbollistit Ashley Cole. Sipas tabloidit “The Sun”, këtë dëshirë Fregie ia ka rrëfyer shokut të grupit will.i.am. Ky i fundit e njeh mjaft mirë Cole sepse ka bashkëpunuar me të për albumin "3 Words".

“Gjithë ditën thotë se dëshiron të kalojë një natë me Cheryl”, u ka thënë will.i.am miqve të tij. Ndërkohë, dy mikeshat catojnë pothuajse cdo natë bashkë, duke shkambyer këshilla profesionale e private.
 
Top