• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fergie Ferguson: Në jetë me listë prioritetesh

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Para se të njihej me bashkëshortin e saj të ardhshëm Josh Duhamel, Fergie Ferguson kishte një listë të detajuar me kërkesat për mashkullin e saj të ardhshëm.


Gjatë rrugës time unë kam bërë listën time të prioriteteve që kam dashur dhe besoj se nuk kam gjetur dikë që e kam njohur në një javë. E kam mësuar tashmë se cfarë më bëri të bie në dashuri me të”, thekson Fergie.

Më tej 35 vjecarja flet edhe për xhirimet e filmit “Nine”. “Kur kthehem nga xhirimet, Josh është shumë i gëzuar. Gjithmonë më bën komplimenta”, përfundon solistja e Back Eyed Peas.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top