• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Festa Kombetare!

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
28 Nentor, Dita Kombetare.

A festohet 28 Nentori nga emigrantet Shqiptare jashte Atdheut?

Si perkujtohet kjo date e shenuar ne historine e Shqiperise nga ana juaj?

Sa shfrytezohet kjo feste per tu bashkuar e festuar se bashku?

A njihet sadopak Festa jone Kombetare ne ambientet ku ju jetoni e punoni?

Per ne qe jemi ne Shqiperi do te ishte interesante te mesonim dicka per menyren e festimit te kesaj dite te shenuar nga patriotet tane jashte Atdheut?
 
Top