• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fidel Castro vardisësi më i madh në botë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaDiktatori më i njohur i botës, kubanezi Fidel Castro, u bë edhe “frajeri” më i njohur i botës. As Romeo e Kazanova nuk mund të maten me ato që ka bërë ai. Ai ka fjetur me 35.000 femra.
Këto të dhëna janë publikuar në “The Daily Beast” pas një hulumtimi të kryer sipas të cilit, thuhet se Fidel Castro ka bërë për vete dhjetëra mijëra femra, ndërsa 35.000 prej tyre i ka “futur nën jorgan”.

Castro njoftohej me vajzat nëpër plazhet e Havanës, ndërsa thuhet se për çdo ditë ka fjetur me dy femra, me njërën gjatë drekës, ndërsa tjetrën gjatë darkës. Nëse kësaj i shtohet edhe rritja e apetit për drekë, gjatë 40 viteve të fundit del se Castro ka kënaqur 35.000 femra!

Në vendin e dytë gjendet basketbollisti Wilt Chambnerlain me “vetëm” 20.000 femra. Megjithatë Wilt gjithmonë thoshte se kjo nuk do të thotë se mashkulli “e han” lehtë dhe se edhe ai ka kriteret e veta, nuk flenë me femrat e shëmtuara dhe ato të martuara.

Warren Beatty renditet i treti. Por duket se lista e Warrenti është më interesantja, pasi në të gjenden ndërmjet tjerash edhe Jane Fonda, Joan Collins, Diane Keaton, Madonna dhe shumë gra të famshme.

Vendi i katërt është shumë interesant, pasi në të gjendet një person i thjeshtë Umberto Billo, i cili me zanat ishte derëtar. Pasi punonte në një hotel të famshëm në Las Vegas gjatë netëve të vetmuara shpesh ka ngushëlluar bukuroshet e vetmuara të cilat kanë kaluar nëpër dyert e tij. Thuhet se ai ka fjetur me rreth 8.000 femra. I papërmirësueshmi Charlie Sheen, përveç se është më i riu në listë, gjendet në vendin e pestë. Ai deri më tash ka fjetur “vetëm” me tre mijë femra.
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Fidel Castro vardisësi më i madh në botë

Te semes oreee, pushka top Fidelit! 35 mije femra! Mbi te gjitha te jesh revolucjonar e ta kesh emrin dhe Fidel, kjo eshte c'eshte.

Po kampjonia femrave cila eshte, dhe me sa meshkuj ka shkuar?
:D
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Fidel Castro vardisësi më i madh në botë

dbh mos ke gje lakmi emrit apo veprave ? :p hahahahaa
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
15,357
Pikët
113
Përgjigje e: Fidel Castro vardisësi më i madh në botë

-bla-

nese llogaritet edhe ajo shifra sa femra flejne mbrenda nates ne tere territorin e Kubes, duhet te jete shifer milioneshe :O

me kujtohet para tre vitesh, ika te mirrja mengjesin, kur dolen mbi 50 femra qe zbriten poshte ne sallen e Hotelit....-enderron- mendova me tera paskam fjetur une ne te njetin hotel `bam`
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Fidel Castro vardisësi më i madh në botë

hahaha teneqe teneqe :p sa te konsumuar konservat ketej lol
 
Top