• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Film mbi 638 ?atentatet? ndaj Fidel Castros

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Nje serial televiziv kushtuar 638 “tentativave” per t’i marre jeten liderit Fidel Castro do te nise transmetimet me date 7 mars ne Kube.


“El que debe vivir” (Ai qe duhet te jetoje) titullohet filmi me tete seri dhe do te transmetohet nepermjet valeve te televizionit shteteror kubanez.

Per te xhiruar filmin u deshen 3 vjet kohe dhe pjesemarrja e 243 aktoreve./tch/Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top