• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Film për Justin Bieber

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Justin Bieber do ta luajë vetveten në një film 3D mbi jetën e tij, i cili do të jetë i gatshëm në shkurtin e ardhshëm.
Këngëtari 16-vjeçar, i cili u bë i famshëm për një kohë të shkurtër, do të jetë pjesë e filmit që do të flasë mbi shndërrimin e tij në një yll.

“Valentinin e ardhshëm do të vijmë me një film të madh 3D, për të treguar ngjarjen me një regjisor fitues të Oskarit dhe po ashtu do të xhirojmë turneun në MSG në NYC (Madison Square Garden në New York)!!”, ka shkruar Bieber në Twitter
 
Top