• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filma me Titra Shqip ne HD

crux

V.I.P
Anëtar
Jan 27, 2011
Postime
18,136
Pikët
113
Pse nuk thua qe na paska mbetur babai ne kullen e barit.
Kot hyra se nuk shoh filma ne kto lloj faqesh, sepse e di si jane, plot me ads te merzitshme dhe viruse.
Zakonisht i rent movies per 3-4 dollare ne amazon, megjithse aty ka plot filma te bukur free.
 

ZET

Cursum Perficio
Anëtar
Aug 31, 2011
Postime
11,417
Pikët
113
Puna eshte se 2/3 e filmave, ne mos me shume jane humbje kohe. Sa sheh 3 min. e pendohesh qe e hape. Ka humbur aftesia per te ngritur dhe shtruar probleme. Peoshojne ne seri karikatura te Rambo, komedi banale, e fantashkence me efekte sociale pa asnje thelb.
 

drague

V.I.P
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
32,244
Pikët
113
Puna eshte se 2/3 e filmave, ne mos me shume jane humbje kohe. Sa sheh 3 min. e pendohesh qe e hape. Ka humbur aftesia per te ngritur dhe shtruar probleme. Peoshojne ne seri karikatura te Rambo, komedi banale, e fantashkence me efekte sociale pa asnje thelb.
Ja urove ditelindjen Elenes?
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,859
Pikët
113
Ka noi film interesante per....mock human sacrifice??????????
 
Top