• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmat vizatimor

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
kush ka qene ose esht filmi vizatimor qe ju ka pelqyer me shum ne femijeri apo aktualisht..?


mua me pelqen shume bugs bunny :) akoma e shof..

plus kur isha e vogel shifja shume Nils Holgersson..
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: i shikoni me filmat vizatimor?

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=7qxhLStdrn8&feature=related"]http://www.youtube.com/watch?v=7qxhLStdrn8&feature=related

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=mV0Zyuo0mVc&feature=related"]http://www.youtube.com/watch?v=mV0Zyuo0mVc&feature=related
 

Chanel

°.•°•.★DIVA★.•°•.°
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
187
Pikët
0
Vendndodhja
Underneath the stars
Përgjigje e: i shikoni me filmat vizatimor?

Unë kam parë çdo gjë që jepej te ITALIA 1 dhe te Rai Due. E preferuara ime mbetet Sailor Moon :)

Të vetmit që shoh janë The Simpson, vdes, jo, ngordh fare :D
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
35,145
Pikët
113
Përgjigje e: i shikoni me filmat vizatimor?

South Park

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=eNtDrUhcKyQ"]YouTube - Muslim Sensitivity Training in South Park
 

Snow

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 17, 2010
Postime
36
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: i shikoni me filmat vizatimor?

un i shof te gjith po i preferuari akoma e sot baks bani e kam super :p me rastin e mbeses qe kam keshtu shof dhe un po thuajse gjith filmat vizatimor princesh e tj etje
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: i shikoni me filmat vizatimor?

Puffi di quaaaaa puffi di laaaaa :p

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=iWHPfIeCV8o"]YouTube - I puffi 1x01 L'astropuffo 1 parte
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: i shikoni me filmat vizatimor?

Une kete e kam fare fiksim :D Spongebob

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=xlkprv-Upco"]http://www.youtube.com/watch?v=xlkprv-Upco
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,208
Pikët
113
Përgjigje e: i shikoni me filmat vizatimor?

Shof shof rroft Bang-Bang :d
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,753
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: i shikoni me filmat vizatimor?

po , The Simpsons

 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: i shikoni me filmat vizatimor?

I shof ndonjehere nga halli po kryesisht me pelqejn filmat me shpat.
:D
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,213
Pikët
83
Përgjigje e: i shikoni me filmat vizatimor?

Si e ka ai ujku me at pelikanin ..bip bip ..ajo m'ka pas pelqy Lol
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,891
Pikët
113
Përgjigje e: i shikoni me filmat vizatimor?

Yoko :D SOUTH PARK ! Ka vizatime fantastike!
Jam e dashuruar me Kenny-n dhe vdekjet e tij..Towlie pastaj..
Une mendoj se filmat vizatimor do t'i shoh deri ne vdekje :D..
Shikojeni kete videon :p..
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=eSEkfqlDilU&feature=related"]YouTube - South Park Towlie on Drugs
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,515
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: i shikoni me filmat vizatimor?

Se nuk thashe , mua me ka pelqyer me shume Sailor Moon :D

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=qx6nWeik8I0&feature=related"]YouTube - Sailor Moon Power of Love
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
35,145
Pikët
113
Përgjigje e: I shikoni me filmat vizatimor?

Vazhdoj i shoh filmat vizatimore. Te pakten, te pakten nje ne muaj.

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=Cf3ffVkzQr4"]YouTube - Fox & The Hound - The Way We Were
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=9UIc6o5Z8SU"]YouTube - Fox and the Hound - Sad scene
 

megg

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2011
Postime
68
Pikët
0
Vendndodhja
"
Përgjigje e: I shikoni me filmat vizatimor?

Spongebob....~
Love itt:)
 
Top