• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi “Zoolander” nuk do të realizohet

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ben Stiller ka nxitur spekulime se vazhdimi tjetër i filmit “Zoolander” nuk do të realizohet, pasi ka thënë se bosët filmikë refuzojnë të financojnë projektin.


Stiller, i cili ishte protagonist dhe regjisor i hit-filmit të vitit 2001, së fundmi ka treguar planet e tij për realizimin e filmit të dytë komik “Zoolander”, i cili pritej të dilte në vitin 2012.

Mirëpo, tash aktori ka thënë se filmi, në të cilin ai luan rolin e Derek Zoolander, e ka të vështirë të sigurojë financat nga bosët e Paramount.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top