• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i Bieber, pa regjisor

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Regjisori David Guggenheim, ka dhënë dorëheqje nga detyra e regjisorit të filmit të ardhshëm autobiografik të Justin Bieber, pasi që dëshiron të përqëndrohet në promovimin e filmit të tij “Waiting for Superman”.
Regjisori fitues i çmimit Oscar është dashur të ishte në krye të filmit autobiografik të tinejxherit, por ka hequr dorë për shkak të angazhimeve të tij, vetëm dy ditë pasi ishte lansuar projekti i Bieber.

16-vjeçari ende nuk ka komentuar mbi statusin aktual të filmit edhe pse besohet që studioja Paramount tashmë është duke intervistuar regjisorët kandidatë për ta zëvëndësuar Guggenheim në atë detyrë.
 
Top