• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit që keni parë,apo do të shikoni🎬📺

Bad_Teacher

V.I.P
Anëtar
Dec 11, 2012
Postime
23,264
Pikët
113
Things heard n seen- pashe last nite. Me pelqeu, pavarsisht se ishte me ghosts, lol.
 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
46,367
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
@Rex ai filmi i mbremshem it was a bit intense and strange por e mbarova anyway .
 
  • Like
Reactions: Rex

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
13,685
Pikët
113
Ktë e fillova dje dhe e mbarova në 3 të natës🙈 me 19 fillon stafël 2😁

Sa janë degjeneruar dhe kto spanjollët🤭 si dija për kshtu🤪😂😂😂😂
 

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,978
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton
@Mandi & Co

Hidhini nje sy ksaj faqe per filma, dhe keni per te heq dore nga Netflix.

E mira eshte se e kemi pa pagese 👌 
Top