• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit që keni parë,apo do të shikoni🎬📺

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
6,612
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton

Stelar

white light
Anëtar
Jun 30, 2016
Postime
42,173
Pikët
113
Do shof kte, duket interesant.

@Stelar mos qesh ti

enjoy un mbarova sot ate serialin saved by the bell qe e kam pas pare qe ne shqiperi , e pash per nostalgji me shume
 

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
12,793
Pikët
113
Parez fillova te shikoj kete Hellbound, edhe nje tjeter hit nga Koreja e Jugut si duket. Vetem disa minuta e shikova, do vazhdoj me vone.

 

Ajnej

Restaurator Orbis
Staff member
Anëtar
Jul 24, 2011
Postime
3,788
Pikët
113
Vendndodhja
Dardania Parva
Thane qe edhe princesha Diane kishte marre ca kanister benzine ne veture ndersa po nxitonte t'i shiste me shtrenjte ne Paris France.
Me ndrru lesh me kashte vendosa te shikoj...

SPENCER — November 5, 2021​
1637809383500.jpeg
Runtime: 111 min​
Genres: Drama Romance Biography​
Countries: Chile Germany United Kingdom United States​
Companies: Komplizen Film Shoebox Films FilmNation Entertainment Film- und Medienstiftung NRW Hessen-Invest Film Medienboard Berlin-Brandenburg FFA Fabula​
Cast: Timothy Spall Kristen Stewart Jack Nielen​
Crew: Pablo Larraín Steven Knight​
 
Top