• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit që keni parë,apo do të shikoni🎬📺

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
7,979
Pikët
113
Vendndodhja
Krypton

King Bardhyl

V.I.P
Anëtar
Mar 24, 2015
Postime
18,019
Pikët
113
Nuk me pelqeu. Prisja dicka me teper.
Po i vijne verdalle dhe duan qe 007 i ardhshem te jete nje femer zezake, mundet kjo qe luan ne kete film. Barbara Broccoli e ka bere te qarte qe nuk do jete nje femer. Por deri atehere kush e di se cfare do ndodhi. Kjo qe po ndodh sot ne bote eshte e ngjashme me Revolucionin Kulturor Kinez. Kane vendosur te shkaterrojne dhe zhdukin gjithcka.
 
Top