• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit qe keni pare, apo do shikoni.

Status
Temë e mbyllur.

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,308
Pikët
0
Çuna goca ketu mund te na jepni linket e sakta per filmat me te bukur qe shikoni ju dhe keshtu perfitojme ne te tjeret.
Vetem mos beni gare, nga nje link jo oburra. Po e filloj vete i pari sot.

Matador

http://vidto.me/jkkwjvn89vpb.html
 

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,308
Pikët
0
Përgjigje e: Filmi qe do shoh Sonte

Bukuri e magjishme ajo e folkut, besoj keshtu duhet te jete per çdo komb.

 

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,308
Pikët
0
Përgjigje e: Filmi qe do shoh Sonte

Antivirusi im sinjalon nje virus te ky link ODEON.

Perndryshe tema me pelqen.
Flm
Normal qe sinjalizon sepse jane torrente kryesisht, gjithsesi edhe po ta hapesh linkun nuk do marresh virus pasi antivirusi do sulmoje pikerisht ate pjese te linkut qe ka ato spam phishing.
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,304
Pikët
113
Përgjigje e: Filmi qe do shoh Sonte

Po shikoj c'po shikon cupa. Mire qe e ka lene te nje konkurs gatimi te pakten. Haha

Oppss! Vetem per filma eshte ketu? Na falni shok! :D
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
30,970
Pikët
113
Përgjigje e: Filmi qe do shoh Sonte

lol
thuaj shyqyr qe po shfaq kureshtje per gatim :p
 

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,308
Pikët
0
Përgjigje e: Filmi qe do shoh Sonte

Po shikoj c'po shikon cupa. Mire qe e ka lene te nje konkurs gatimi te pakten. Haha

Oppss! Vetem per filma eshte ketu? Na falni shok! :D
Mos e vraj mendjen, ka vend per te gjithe. Ja tja u mbush dhe nji gote dhalle Odeoni se kaq me ndodhet.
Fiuuuuuuu bubuja si nuk ecen kjo ora fare more, me duket sikur kam tre vjet pa shku ne shpi.
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,304
Pikët
113
Përgjigje e: Filmi qe do shoh Sonte

Mos e vraj mendjen, ka vend per te gjithe. Ja tja u mbush dhe nji gote dhalle Odeoni se kaq me ndodhet.
Fiuuuuuuu bubuja si nuk ecen kjo ora fare more, me duket sikur kam tre vjet pa shku ne shpi.
Vallahi ne shtepi ikin oret si sec, ne pune te duken sec ore.
Rrofsh per dhallin. :p
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
28,946
Pikët
113
Përgjigje e: Filmi qe do shoh Sonte

Ertugrulin e kam pare te gjithin, keshtu qe po te doni/edhe po te mos doni, ju tregoj se kujt dhe ku i pritet koka ose gerrmazi.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
10,168
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Filmi qe do shoh Sonte

 

ODEON

.
Anëtar
Apr 12, 2014
Postime
6,308
Pikët
0
Përgjigje e: Filmi qe do shoh Sonte

Death Sentence

Nik Hum është një menaxher ekzekutiv i butë, i sjellshëm, me një jetë të përsosur, derisa një natë të tmerrshme i vrasin djalin përpara syve të tij dhe kjo gjë e ndryshon atë përgjithmonë duke u kthyer në vrasës...


http://www.filma24.tv/death-sentence-2007/
 

Hope

انتهز الفرصة
Anëtar
Feb 4, 2010
Postime
6,882
Pikët
113
Vendndodhja
لندن
Përgjigje e: Filmi qe do shoh Sonte

Mka marr malli me pa (Scarface)
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
30,970
Pikët
113
Përgjigje e: Filmi qe do shoh Sonte

do shkoj ne teater
Ke keshillon mbledhja e keshillit forumor

Inferno apo Jack Reacher?
Tom Hankon apo Tom Kruzerin?
 

Angelisa

V.I.P
Anëtar
Sep 29, 2014
Postime
23,380
Pikët
113
Përgjigje e: Filmi qe do shoh Sonte

Tom per Tom shif Tom Doshin:D
E ke teater free lol
 
Status
Temë e mbyllur.
Top