• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit qe keni pare, apo do shikoni.

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
7,798
Pikët
113
Po e postoj edhe njeher. Most underrated TV Show ever.

 

Zana

🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
37,519
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
The wrong missy. Ia vlen ta shihni, une per vete qesha.
I watch it today as well ... omg she is missy scary 🙄😁

Ps... Serialin Dead to me ( season 2 ) I watch it all dhe me pelqeu .

 
Top