• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit qe keni pare, apo do shikoni.

En-nisa

First
Anëtar
May 8, 2020
Postime
2,922
Pikët
113
Vendndodhja
Shqipëri
Them se ashtu mund të jetë; jo në atë mënyrë me kapele e dyer,por si filozofi ashtu është. Të gjithë luajmë rolin që duan ata!
 

BlueRose

Audere semper
Anëtar
Jul 20, 2011
Postime
6,385
Pikët
113
A story of the scientific and romantic passions of Marie Sklodowska-Curie (Polish scientist) and Pierre Curie, and the reverberation of their discoveries throughout the 20th century.

 

*ARiel*

Tip i qetë
Anëtar
Apr 12, 2013
Postime
8,011
Pikët
113
Vendndodhja
Planet earth
Ndonje film te bukur te dal se fundmi? Smbaj mend kur pashe per here te fundit. Ndoshta shoh sonte
 
Top