• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit qe keni pare, apo do shikoni.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
9,471
Pikët
113
Vendndodhja
Sami Bouajila eshte nje nder aktoret e mi te preferuar, shumicen e filmave i ka ngjarje te ndodhura ne realitet.

 
Anëtar
Sep 2, 2014
Postime
10,460
Pikët
113
Vendndodhja
zemra e alpeve Österreich
Programoj diten e punes.
Programoj zgjidhjen e problemeve dhe perditshmerine, pazarin, qefet, etj etj...
Programoj edhe cfare do te gatuaj per dreke darke sot apo neser...
Por te programoj me perpara se cfare filmi do te shoh edhe ne darke, me duket vertet e pamundur dhe absurde, biles do e quaja maniakale. 🤔
Thjesht, shkurt dhe natyrshem:
Ndez televisorin dhe boj zapping me telekomande nga 1 deri tek 250-ta, dhe diku do ngec se s'ben.
Ne te kundert, do te thote qe kam probleme me shendetin mendor 😂😂😂
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
26,269
Pikët
113
Pashe tani “Mountain King”, film kung fu tragji-komik.

Kish vdekur njeri, dhe motra i mbyllte syte qe i kishin mbetur hap.
Ajo mbyll
Ai hap
Ajo mbyll
Ai hap
Ajo mbyll....
Ai i tha, rri paj zotin, se s’kam vdek akoma. 🤣🤣

 
Top