• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit qe keni pare, apo do shikoni.

Status
Temë e mbyllur.

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
28,937
Pikët
113
Kishte shfaqur sot tv atje tek ju ne Shqiperi te nje kanal lifetime nje film artistik per Gustav Klimt. Dini gje cilet aktore luajne, qe te gjej titullin e ta shoh edhe une?
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
10,166
Pikët
113
Vendndodhja
Kishte shfaqur sot tv atje tek ju ne Shqiperi te nje kanal lifetime nje film artistik per Gustav Klimt. Dini gje cilet aktore luajne, qe te gjej titullin e ta shoh edhe une?
Te cili kanal Yoko ?
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
28,937
Pikët
113
Te cili kanal Yoko ?
une skam kanale shqiptare ne tv, por me thane qe e kishte dhene ne stacion atje ne shqiperi , me duket lifetime. Apo nuk ekziston nje kanal i tille?
mbase e kam kuptuar gabim.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
10,166
Pikët
113
Vendndodhja
une skam kanale shqiptare ne tv, por me thane qe e kishte dhene ne stacion atje ne shqiperi , me duket lifetime. Apo nuk ekziston nje kanal i tille?
mbase e kam kuptuar gabim.
Me kete emer skam degjuar, ndoshta e ke kuptuar gabim
 

lonely_lion

0xD15EA5E
Anëtar
Jul 4, 2015
Postime
6,516
Pikët
113
Kishte shfaqur sot tv atje tek ju ne Shqiperi te nje kanal lifetime nje film artistik per Gustav Klimt. Dini gje cilet aktore luajne, qe te gjej titullin e ta shoh edhe une?
Mos behet fjale per kete ?

ketu...


apo ketu ...

 

Enisa

First
Staff member
Anëtar
May 8, 2020
Postime
6,876
Pikët
113
Vendndodhja
Shqipëri
Hahahaha,pashë Fantomasin sot ,sa vite pa e parë që në fëmijëri...shumë nostalgji ndjeva
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
28,937
Pikët
113

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
28,937
Pikët
113
Filma24 mua me nxjerr ne faqe kot me kot, s’me hapen filmat
 

lonely_lion

0xD15EA5E
Anëtar
Jul 4, 2015
Postime
6,516
Pikët
113
Filma24 mua me nxjerr ne faqe kot me kot, s’me hapen filmat
Yoko. Cfare perdor ti ? Laptop, smartphone apo tablet? Te rekomandoj te perdoresh laptop dhe perdor adblock addon per browsers (ose perdor Slimjet, qe ka nje addon te inkorporuar).

Gjithashtu te rekomandoj te perdoresh Xtreme Download Manager.Ne momentin qe i ben paly filmit, download manager te kap linkun e shkarkimit ose thjesht shkarkoji me te dhe ruaji ne kompjuter(kete bej une).

Pa shiko kete link direkt:


mundesh ?
 
Status
Temë e mbyllur.
Top