• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit qe keni pare, apo do shikoni.

Status
Temë e mbyllur.

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
28,933
Pikët
113
Yoko. Cfare perdor ti ? Laptop, smartphone apo tablet? Te rekomandoj te perdoresh laptop dhe perdor adblock addon per browsers (ose perdor Slimjet, qe ka nje addon te inkorporuar).

Gjithashtu te rekomandoj te perdoresh Xtreme Download Manager.Ne momentin qe i ben paly filmit, download manager te kap linkun e shkarkimit ose thjesht shkarkoji me te dhe ruaji ne kompjuter(kete bej une).

Pa shiko kete link direkt:


mundesh ?
Jo s’mundem ta shoh linkun. Me del “401 gone”.
perdor apple, por tani rralle e e rralle laptop per te tilla gjera. Iphone edhe ipad per filma dhe te tjera.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top