• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit qe keni pare, apo do shikoni.

Status
Temë e mbyllur.

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
7,346
Pikët
113
Dje mbarova serialin koti Wu Assassins. E pashe vetem se ishte Katheryn Winnick.
 

V1n1

Nese shikon mbrapa asnjeher nuk ecen para
Anëtar
Nov 25, 2020
Postime
135
Pikët
43
Un thkam tv ith tha me pa 😜
 

Juno

The Lion On The Jungle!
Anëtar
Oct 11, 2018
Postime
214
Pikët
63
Vendndodhja
Honolulu
Te rekomandoj te shofesh ndonje qe ka vlera per ty, te mesosh dicka edhe per evlatin, mos u trego kombinats ter jeten 😝

psh “baa baa black sheep” ose “daddy finger”

aksion i ke te dy
Ngele pas sulltaneshave ✌
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
54,830
Pikët
113
Ne na ka hup shpresa
Humbet e FUNDIT....do ta shikoj filmin dhe PERSE.

Mosul është një nga historitë e rralla të suksesit kur qyteti tradicional në Irak u çlirua, megjithëse me humbje të mëdha. Asht edhe më e jashtëzakonshme sepse këtu nuk nderohen ushtarët amerikanë, por vendasit të cilët do të kishin pasur një shans të vetëm në Hollywood...... si ndihmësa apo terrorista.

Kritika gjermane kjo.

PS....DANKE por per netflix AS i cent.
FAZITI : Kur ta qisin ata cunat e....vrej FILMA ne SHQIP atehere PO.
 

edlin

V.N.P
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
10,440
Pikët
113
Humbet e FUNDIT....do ta shikoj filmin dhe PERSE.

Mosul është një nga historitë e rralla të suksesit kur qyteti tradicional në Irak u çlirua, megjithëse me humbje të mëdha. Asht edhe më e jashtëzakonshme sepse këtu nuk nderohen ushtarët amerikanë, por vendasit të cilët do të kishin pasur një shans të vetëm në Hollywood...... si ndihmësa apo terrorista.

Kritika gjermane kjo.

PS....DANKE por per netflix AS i cent.
FAZITI : Kur ta qisin ata cunat e....vrej FILMA ne SHQIP atehere PO.
Është një skenë... Ku diskutonin të kërkonin ndërhyrje aviacioni nga amerikanët... shefi u tha jo, ata shkatërrojnë e rrafshojnë gjithçka.... se mos do t'i rindërtojnë ata... ne do t'a bëjmë, prandaj s'u dhimbset...
 
Status
Temë e mbyllur.
Top