• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit qe keni pare .

Youu

V.I.P
Anëtar
May 22, 2020
Postime
498
Pikët
63
Vendndodhja
Tirane
Kill me if you dare (komedi)
 
Last edited:

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,862
Pikët
113
Kete e pash mbreme.

Nese ju ka pelqy Pearl Harbor besoj se do t'iu pelqej edhe ky.

 

Viking

ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝
Anëtar
Sep 29, 2010
Postime
15,009
Pikët
113
Vendndodhja
*𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
E pash dje.
Eshte thjesht e pa imagjinueshme se si reagon njeriu ne kushte te renda psiqike dhe sesi te gjithe e kemi instiktit e vrasesit te fshehur thjesht pret te aktivizohet ne nje fare menyre.

 

Pirati

Aga i Lugines
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
11,429
Pikët
113
Kam pare sot paradite pjesen e pare dhe te dyte te filmit artistik nga Kinostudjoja Shqiperia roze 🤭 😂 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
2,544
Pikët
113
Une te gjitha filmat i shikoj me x2

Nje film te vjeter me Zhan Marene
Nje film te vjeter Robinson Kruzo
 
Top