• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmi i fundit qe keni pare .

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
3,038
Pikët
113
The Lighthouse
Do ta shoh tani se kam degjuar qe eshte shume film i bukur.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
23,774
Pikët
113
Dje pashe “Robinson Crusoe”.
Me shkriu Premti! 😄

@Kasëmi, a e pe robinsonin linkun e te cilit solle ketu?
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,387
Pikët
113
Dje pashe “Robinson Crusoe”.
Me shkriu Premti! 😄

@Kasëmi, a e pe robinsonin linkun e te cilit solle ketu?
Se ty tka t`qut Beni o ....baby.
A ja vle me e vrejt!!!!!
PS....pashe vetem fillimin,ne me pelqeu ai tavarish rus kur THA.....pergjegjesine e marr une(AI),cuni im(ATIJ)do jete midis te tjereve.
FAZITI....KSHU FITOHET ne LUFTE.
Danke.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
23,774
Pikët
113
@SystemA, te gjithe filmat historike ja vlejne te shihen edhe pse mund te paraqesin njeren ane te medaljes, ate heroiken te lavdishmen.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,387
Pikët
113
@SystemA, te gjithe filmat historike ja vlejne te shihen edhe pse mund te paraqesin njeren ane te medaljes, ate heroiken te lavdishmen.
Pashe vetem fillimin.Kur te kem kohe dhe me terheq.do ta shikoje.
I gjo m`boni pershtypje....boshin dashni ruset ne lufte!!!!
Se tek NE i emertonin...lavire,po te boshe love.
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
3,038
Pikët
113
Robin hud Robin huh la la la la - la la la


p.s. versioni me i bukur me Xhuliano Xhemen (me G)
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
3,038
Pikët
113
Dje pashe “Robinson Crusoe”.
Me shkriu Premti! 😄

@Kasëmi, a e pe robinsonin linkun e te cilit solle ketu?
E kam shkruar me larte qe e ripashe filmin e versionit te vjeter, kurse robinsoni me Tom Hanks e vetmja pjese qe ishte e vecante ishte kur hoqi dhembin me kepucen e patinazhi.
 
Top