• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 63

  YOKO

  V.I.P
  • Postime
   24,510
  • Rezultati i reagimit
   8,021
  • Pikët
   113
 • 35

  Adea

  V.I.P
  • Postime
   6,656
  • Rezultati i reagimit
   1,852
  • Pikët
   113
 • 31

  doganieri

  V.I.P
  • Postime
   14,530
  • Rezultati i reagimit
   4,780
  • Pikët
   113
 • 29

  Xhenet

  Amoureus ❤️ From Ne mes endrrave dhe realitetit
  • Postime
   2,868
  • Rezultati i reagimit
   4,395
  • Pikët
   113
 • 28

  SystemA

  V.I.P
  • Postime
   51,892
  • Rezultati i reagimit
   3,457
  • Pikët
   113
 • 22

  Performer

  Density 2
  • Postime
   25,012
  • Rezultati i reagimit
   7,166
  • Pikët
   113
 • 19

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   8,992
  • Rezultati i reagimit
   3,619
  • Pikët
   113
 • 19

  [email protected]

  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ From N'shpin Time :P
  • Postime
   11,456
  • Rezultati i reagimit
   1,739
  • Pikët
   113
 • 19

  Kasëmi

  VI I MCMLXXIII
  • Postime
   3,038
  • Rezultati i reagimit
   1,254
  • Pikët
   113
 • 16

  uj me gaz

  :)
  • Postime
   8,899
  • Rezultati i reagimit
   912
  • Pikët
   113
 • 15

  Bad_Teacher

  *Eat Me*
  • Postime
   18,994
  • Rezultati i reagimit
   4,589
  • Pikët
   113
 • 14

  Rex

  gjitholog
  • Postime
   14,527
  • Rezultati i reagimit
   1,937
  • Pikët
   113
 • 11

  Prudence

  V.I.P
  • Postime
   9,765
  • Rezultati i reagimit
   4,750
  • Pikët
   113
 • 11

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   37,484
  • Rezultati i reagimit
   11,386
  • Pikët
   113
 • 11

  luleshtrydhe

  V.I.P
  • Postime
   5,921
  • Rezultati i reagimit
   3,663
  • Pikët
   113
 • 10

  Viking

  ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝ From *𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
  • Postime
   16,185
  • Rezultati i reagimit
   5,227
  • Pikët
   113
 • 9

  Buzeqeshje

  waiting and hoping
  • Postime
   7,347
  • Rezultati i reagimit
   4,756
  • Pikët
   113
 • 8

  Hope

  انتهز الفرصة From 在你心裡
  • Postime
   6,537
  • Rezultati i reagimit
   1,856
  • Pikët
   113
 • 8

  [email protected]

  V.I.P
  • Postime
   5,318
  • Rezultati i reagimit
   658
  • Pikët
   113
 • 8

  Linda

  ❤❤❤❤
  • Postime
   5,946
  • Rezultati i reagimit
   2,749
  • Pikët
   113
 • 8

  edlin

  V.N.P
  • Postime
   7,991
  • Rezultati i reagimit
   2,369
  • Pikët
   113
 • 8

  ricky_ch

  *************
  • Postime
   559
  • Rezultati i reagimit
   161
  • Pikët
   43
 • 8

  L0v3rm4n

  V.I.P
  • Postime
   1,250
  • Rezultati i reagimit
   1,676
  • Pikët
   113
 • 7

  Hawk

  V.I.P
  • Postime
   7,797
  • Rezultati i reagimit
   1,049
  • Pikët
   113
 • 7

  ODEON

  .
  • Postime
   6,316
  • Rezultati i reagimit
   65
  • Pikët
   0
 • 6

  Robbery

  V.I.P
  • Postime
   6,643
  • Rezultati i reagimit
   923
  • Pikët
   113
 • 6

  thirsty

  V.I.P
  • Postime
   24,846
  • Rezultati i reagimit
   761
  • Pikët
   113
 • 6

  BlueRose

  Audere semper
  • Postime
   6,385
  • Rezultati i reagimit
   1,076
  • Pikët
   113
 • 6

  Jetmira

  Gata
  • Postime
   3,605
  • Rezultati i reagimit
   1,359
  • Pikët
   113
 • 6

  ThegreatGatsby

  V.I.P
  • Postime
   4,192
  • Rezultati i reagimit
   1,299
  • Pikët
   113
 • 5

  busavata

  Moderator 55 From Gjilan
  • Postime
   8,550
  • Rezultati i reagimit
   541
  • Pikët
   113
 • 5

  Rrjeti

  V.I.P From Në shtëpi....
  • Postime
   883
  • Rezultati i reagimit
   361
  • Pikët
   63
 • 5

  magnus

  V.I.P
  • Postime
   14,622
  • Rezultati i reagimit
   3,975
  • Pikët
   113
 • 5

  BABAYAGA

  V.I.P
  • Postime
   1,451
  • Rezultati i reagimit
   1,839
  • Pikët
   113
 • 4

  Ajnej

  Restaurator Orbis From Dardania Parva
  • Postime
   3,205
  • Rezultati i reagimit
   126
  • Pikët
   63
 • 4

  *ARiel*

  Tip i qetë From Planet earth
  • Postime
   7,954
  • Rezultati i reagimit
   3,525
  • Pikët
   113
 • 4

  Fshatari

  No vip
  • Postime
   8,710
  • Rezultati i reagimit
   1,682
  • Pikët
   113
 • 4

  nghi ngo

  V.I.P
  • Postime
   2,744
  • Rezultati i reagimit
   598
  • Pikët
   113
 • 4

  Free`dahhh

  To Nou Sou!
  • Postime
   8,835
  • Rezultati i reagimit
   11,041
  • Pikët
   113
 • 4

  kalistro

  Super Anëtar From Center of a Supernova
  • Postime
   272
  • Rezultati i reagimit
   143
  • Pikët
   43
 • 4

  En-nisa

  First From Shqipëri
  • Postime
   2,730
  • Rezultati i reagimit
   3,187
  • Pikët
   113
 • 4

  Rrelse

  Ride or die
  • Postime
   249
  • Rezultati i reagimit
   769
  • Pikët
   93
 • 4

  Djeg

  Arditi0007
  • Postime
   36
  • Rezultati i reagimit
   35
  • Pikët
   18
 • 3

  Pirati

  Aga i Lugines
  • Postime
   11,815
  • Rezultati i reagimit
   2,442
  • Pikët
   113
 • 3

  Angel69

  DUA From Allianz-Arena
  • Postime
   3,289
  • Rezultati i reagimit
   229
  • Pikët
   63
 • 3

  Ragnar

  Real Madrid
  • Postime
   18,073
  • Rezultati i reagimit
   2,819
  • Pikët
   113
 • 3

  IronMan

  Kindda Hero From Marvel Universe
  • Postime
   1,485
  • Rezultati i reagimit
   381
  • Pikët
   83
 • 3

  Oxygen

  Shy
  • Postime
   8,851
  • Rezultati i reagimit
   1,959
  • Pikët
   113
 • 3

  BABA nga DURRSI

  • Postime
   9,782
  • Rezultati i reagimit
   4,658
  • Pikët
   113
 • 3

  Erdhi Dimri

  me ortekë From Upstate NY
  • Postime
   1,123
  • Rezultati i reagimit
   291
  • Pikët
   83
 • Top