• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filmon vajzën nudo në dush për ti gjetur burrë

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Është 26 vjeçe dhe ende nuk ka burrë. E dëshpëruar, nëna filmon vajzës e saj, ndërsa ajo bën dush dhe e publikon videon në Youtube. Gan Lulu, vajza e saj në fillim nuk nuk flet, por ia le asaj të vendosë për këtë çështje.

Historia përfundon në “Huffington Post” që ka publikuar një version të videos të “censuruar” , pasi e ëma e kishte filmuar nudo.

“Kurrë nuk kam pasur të dashur dhe jo, sepse jam e shëmtuar. Për fat të keq, askush nuk më dëshiron… kështu që tani unë jam duke kërkuar për një partner – thotë vajza – Nuk më intereson çfarë mendoni apo se jam një person mjaft ndryshe. Nuk jam e mërzitshme, kështu që unë nuk mendoj se ka askush nuk më do mua”.
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Filmon vajzën nudo në dush për ti gjetur burrë

Deshperimi ne maksimim lool
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Filmon vajzën nudo në dush për ti gjetur burrë

Shume mire ka bere sepse lakuriq nuk duket karakteri i veshtire i kesaj vajzes. :D

Sa me lakuriq jan vajzat aq me shume i duan djemt! :D
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Filmon vajzën nudo në dush për ti gjetur burrë

ahh dhe cunat ama me ke kan pun ...:S
me cka e genjen veten ...-nani- ``ablow``
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Filmon vajzën nudo në dush për ti gjetur burrë

po mendoja: Sikur edhe agjentja ime e shitjeve te vepronte si kjo do me bente vertet te lumtur...:p
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Filmon vajzën nudo në dush për ti gjetur burrë

A thu funksjonon si metode?! :D

Duhet me e provu i her. hahahaha
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Filmon vajzën nudo në dush për ti gjetur burrë

se di lol haha po pse jo... :p
 

INFINITY

Looks DO Kill
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
158
Pikët
0
Përgjigje e: Filmon vajzën nudo në dush për ti gjetur burrë

Ne fakt ne kete teme me te deshperuar po dalin meshkujt se sa kjo aziatikja.
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,895
Pikët
113
Përgjigje e: Filmon vajzën nudo në dush për ti gjetur burrë

Paska pak nevoje per autostime..gjynah..
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,879
Pikët
113
Përgjigje e: Filmon vajzën nudo në dush për ti gjetur burrë

:O:O:O:O:O:O:O

O zot ku arrin çmenduria e njeriut,dhe kush e ka bere kte veprim, e ëma vet-mos--mos-
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,112
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Filmon vajzën nudo në dush për ti gjetur burrë

Pfffffffffff......kur them une qe njerezit kane rrjedh na trute ..... :O :O
 

AAO

Against All Odds
Anëtar
Feb 18, 2011
Postime
5,210
Pikët
83
Përgjigje e: Filmon vajzën nudo në dush për ti gjetur burrë

e moret vesh goca si dilet nga beqaria :p

ps. si perfundim e gjeti burrin kjo japonezja? Lol
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
599
Pikët
0
Përgjigje e: Filmon vajzën nudo në dush për ti gjetur burrë

Ne fakt ne kete teme me te deshperuar po dalin meshkujt se sa kjo aziatikja.
Ouuu, e pse kshu qekemi te deshperuar ne cunat?
Ajo japonezja nxori videon lakuriq me gjet nonji dhe ideja ishte po ta nxirnim dhe ne cunat, videon lakuriq e kom llafin, mbase gjeshim nonji me shume.
:D

Pastaj ti mos e mer me kaq serjozitet se ne shaka po boshim. Une psh, jo se jom me shume namuz, po videon time nuk e kallxoj sikur kaq ta benin dhembin gocat! :D
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,979
Pikët
113
Përgjigje e: Filmon vajzën nudo në dush për ti gjetur burrë

poparacat :D i ke gjithkund, vetem kur te dalin edhe nga ana e pasme e toaletit me fotoaparat ne dore, e ta bejne njeriun me pantollonat neperkembur te ik :D


javen e kaluar ne tramvaj, nje surrat harap, sepse fliste huala, huala hulaa :D si dukej po bisedonte me ndonje tjeter huala, huala hulaa ne skype dhe po i drejtonte smartphonen ne drejtim te nje vajze te re qe ishte ulur perballe tij.

Po ç`skene neveritese... rrace bajgash, po çfare ti pranosh si komunitet, ti debosh e ti dergosh ne shkretire me devet.
 

kanina

V.I.P
Anëtar
Feb 2, 2011
Postime
15,290
Pikët
113
Përgjigje e: Filmon vajzën nudo në dush për ti gjetur burrë

A funksionoi?!!
..se ka shume beqare verdalle :p
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
69,673
Pikët
113
Përgjigje e: Filmon vajzën nudo në dush për ti gjetur burrë

Ne fakt ne kete teme me te deshperuar po dalin meshkujt se sa kjo aziatikja.
Mua më duket se ka një sy më të vogël se tjetrin kjo.
 
Top