• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Filozofi i vjeter Karl Marks ka dhene mendimin e tij per kete vidio, jepeni dhe ju.

killer_x

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
6
Pikët
0
Titulli: Filozofi i vjeter Karl Marks ka dhene mendimin e tij per kete vidio, jepeni

E pash Nja Kater Pese here ....Por Prap se kuptoj qellimin e kesaj vidjoje .....Un Mendoj se ne kete rast Sokrati Do Te kishte Then "Kotesi e kotesive ".....
 

ariannn

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
34
Pikët
0
Titulli: Filozofi i vjeter Karl Marks ka dhene mendimin e tij per kete vidio, jepeni

scaryyyyyyyyyyyy
 

mouse

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 29, 2009
Postime
5
Pikët
0
Vendndodhja
Gjk,KOSOVA
Titulli: Filozofi i vjeter Karl Marks ka dhene mendimin e tij per kete vidio, jepeni

mendoj qe esenca e videos ka qene me arritur klimaksin e frikes duke bere qe fillimisht te koncentrohemi ashtu te qete dhe pastaj ... wow :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Filozofi i vjeter Karl Marks ka dhene mendimin e tij per kete vidio, jep

Ncncnc sa inat me vjen , s'kam ku ta shof videon ``1``
 
Top