• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Finalizohet divorci i Sean Penn

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Shkurorëzimi i Sean Penn dhe Robin Wright më në fund është finalizuar, pasi tri herë më parë ishte pezulluar.
Çifti që ka kaluar 14 vjet në lidhje martesore do ta ndajë kujdestarinë mbi djalin e tyre 16-vjeçar, Hopper.

Penn i cili më herët ka qenë i martuar me Madonnan, ka edhe një vajzë 19-vjeçare me tashmë ish-bashkëshorten e tij Robin Wright.
 
Top