• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Firma më e bukur në forum

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Firma me e bukur ne forum?

Ajo e Chocolate_DiamonD eshte disi me e vecant...
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Firma me e bukur ne forum?

E imja normale , shprehje qe e kam bere vete , po asnje se vlersonka , kta dashkan livadhe me lule :p
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Firma me e bukur ne forum?

she she she hahahahah ja dale ti shoh firmat
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Firma me e bukur ne forum?

i pash me pelqeka e imja lol sory e shkurter e thjesht me filosofi lek sukses glamur lol
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,656
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Firma me e bukur ne forum?

veshtire te vendosesh....jua them me vone
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Firma me e bukur ne forum?

them se te gjitha jan te mira secili me ate mendimin e vet dhe e imja eshte e bukur por do kisha vecu te Alb_LoVeR me pelqen shume ;)
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Firma me e bukur ne forum?

Pa dyshim Roxy,avatari yt eshte me i shtrenjte se avatari im.;))
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Firma me e bukur ne forum?

hahahahah Puffe firma jote qeka shum frymzuse hahaha e pa pame ahaha :p
 
Top