• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fishburne paraqitet në psikiatri

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Vajza e aktorit të njohur, Laurence Fishburne, Montana Fishburne, e cila pafundësisht dëshiron të bëhet aktore e filmave porno, është paraqitur sot në klinikën psikiatrike, ku do të përpiqet të largojë zemërimin e saj.


Në fakt, siç shkruajnë mediet amerikane, 19-vjeçarja në klinikën në Kaliforni do të kalojë 30 ditë, ku do të kalojë programin për përballimin e zemërimit dhe problemeve mentale.

Të kujtojmë, përveç që është arrestuar për prostitucion, Montana vitin e kaluar është arrestuar edhe për vjedhje në banesën e ish të dashurit, si dhe shkaktimin e lëndimeve fizike të dashurës së tij të re. Është dënuar me 104 orë punë në shërbim të komunitetit dhe dy vjet dënim me kusht.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top