• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fitoi super fuqi dhe vrapoi lakuriq rrugëve

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Policia në West Melbourne të Floridës u përpoq ta ndalë një burrë, i cili vrapoi “qysh e ka le nëna” vetëm me një palë syze për zhytje.
Kur e ndalën më në fund, 18 vjeçari Zak Anthony King i tha policisë se “seç i kishte hipur një super fuqi” dhe e kishte detyruar të vrapojë lakuriq.

Sipas AP-së, King me siguri ka qenë nën ndikimin e drogës, ndërsa është akuzuar për zhveshje lakuriq në publik dhe mund të dënohet.
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Fitoi super fuqi dhe vrapoi lakuriq rrugëve

Hajde de te kishte dale per condom , po kshu qenka i lojt fare lol
 
Top