• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fitoni Cmime Fantastike

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
ForumDoni të fitoni cmime fantastike pa dashur të bëni një gjë të madhe apo duke rrezikuar me karta krediti apo gjëra të tilla?

Atëher jeni në vendin e duhur, unë do ju ofroj një mundësi që duhet ta shfrytezoni edhe me pak durim e pak rregullsi në bërjen e gjërave ju do arrini të fitoni cmime fantastike si LapTopa, Lojra, Filma etj etj.

Bëhet fjalë pikërisht për faqen Lockerz.Com e cila na jep neve këtë mundësi me fituar.

Lockerz.Com është një faqe e drejtuar nga një firmë amerikane e cila ju jep këtë mundësi. Lockerz.Com është vetëm me Ftesa! Ju nuk mund të regjistroheni direkt por duhet të merrni ftesa nga dikush tjetër. Personat që janë anëtar të Lockerz marrin pikë vetëm duke bër gjëra në faqe. Pra me pak fjalë ju duhet të bëni aktivitet të ndryshme me grumbulluar pikë edhe më pas këto pikë ti ktheni në cmime.

Ju merrni 2 Pikë nëse hyni të pakten 1 herë në ditë. Gjithashtu merrni edhe 2 Pikë të tjera nëse i përgjigjeni pyetjes së ditës. Pra 4 Pikë merren vetëm me 3 minuta kohë në ditë. Nëse bëjmë këto gjëra cdo ditë brënda 25 ditëve do mundni të porosisni ndonjë lojë Origjinale për XBox, PlayStation, Pc etj etj. Pra me 100 Pikë ju mund të merrni lojrat. Nëse duroni akoma më shumë atëher do mund të merrni edhe iPod apo LapTopa. Për disa Laptopa duhen rreth 800 pikë ndërsa për një Apple ju duhen 1000 pikë. Nëse doni një MacBook Pro ju duhen 2500 Pikë.

Shumë prej jush jan duke bër pytjen vetes se si finanzohen këto gjëra. Kjo është fare e thjeshtë. Të gjithe sondazhet e gjërat që kryhen aty i shiten firmave të mëdha e me këto lek finanzohet gjithcka. Lockerz është në një fazë fillestare edhe ofron këto gjëra si fillim por më vonë do të ofroj edhe luajtjen e lojrave të ndryshme apo edhe parjen e filmave apo leximin e artikujve. Duke bërë këto gjëra ju mund të fitoni prap pikë. Mendohet që në muajt në vazhdim të hapet edhe një Online Shop me cmime shumë të ulta tek i cili mund të bleni edhe të fitoni pikë. Pra mundësitë sa vinë edhe rriten.

Tani do të lindi pyetja që është një faqe mashtruese si 90% e faqeve që jan nëpër internet. Kjo është një pyetje që edhe unë i bëra vetes sepse nuk i besoj shumë këtyre gjërave. Nga kërkimet e shumta nëpër internet doli e kundrta e asaj që mendoja. Nëpër forume gjermane që pash kishte shumë persona që kishin marr dhuratat e tyre. Gjithashtu edhe ca të njohur më than që kishin mar dhurata. Pra duke par shumë persona që kan marr edhe jan nga vënde të ndryshme un thash ta provoj vet. Ndoshta më vonë kur të më bëhen edhe mua pikët e të më vij dhurata do e postoj. Tani thjeshtë po ju jap një video ku tregohet se si i ka ardhur Nintendo Wii.

Click here to view the embedded video.

Unë ju jap mundësinë juve që të t’ju dërgoj ftesa edhe të rregjistroheni tek kjo faqe ku mund të fitoni. Ajo që ju duhet të bëni është thjeshtë të lini një koment këtu. Duhet të veni patjetër një email të vlefshëm tek formulari komenteve sepse aty do ju nis edhe ftesën. Më pas ju vjen një link që duhet të klikoni edhe do bëheni pjesë e Lockerz.Com

Fatkeqësisht ndodh shpesh që serveri i Lockerz është i ngarkuar edhe mund të mos funksionon shpejt, por nëse ju ndodh kjo atëher provoni më vonë.

Pra mos vononi edhe dërgoni emailin tuaj e do ju dërgoj un ftesën që duhet. Ose mund të dërgoni një email tek


[email protected] më thën që doni një ftesë.Gjithashtu mos keni frikë sepse asnjë nuk do ju kërkoj ndonjë kartë krediti apo të dhëna bankare. E vetmja gjë që duhet të plotësoni është adresa juaj edhe emri juaj të cilat më vonë duhen që t’ju dërgojnë dhuratat.

Nëse jetoni në Usa dhuratat vijnë shumë shpejt, nëse jetoni jashtë Usas, atëher duhet të shihni nëse vendin ku jetoni funksionon shërbimi i dërgesave FedEx sepse me atë dërgohen. Dërgimet jashtë Usa-s zgjasin deri mbi 1 muaj.

Pra mos u vononi edhe përfitoni nga kjo ofertë. Lini koment ose dërgoni email tek mua.

Copyright protected by Digiprove

Fitoni Cmime Fantastike është një postim nga: RomeoLab.Com
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top