• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fituesja e “Evrovizionit“ e zhveshur

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pasi që me këngën “Satelite” fitoi në “Evrovizionin“ e sivjetmë, gjermania Lena Meyer, është bërë e njohur në tërë planetin, dhe sidomos për mediet, të cilat sa më shpejt që kanë mundur kanë arritur te reality seriali “Bitte helfen sie mir” në të cilën këngëtarja e re paraqitet ashtu siç e ka lindur nëna, plotësisht e zhveshur.


Në fakt, bëhet fjalë për serialin në të cilën Lena ishte paraqitur kur i kishte pasur 18 vjet.

Opinionin sidomos e ka intriguar episodi në të cilin Lena, është e zhveshur dhe me partnerin e saj kërcen në pishinë dhe pastaj puthen shumë zjarrtë, derisa erdhën rojtarët.

Mediet botërore janë marrë posaçërisht me këtë, pasi që ajo me një rast kishte thënë se nuk është e njohur për publikun dhe se kurrë nuk ka realizuar porno-film. Ndonëse këtu nuk bëhet fjalë për një film të këtillë, shumica janë të befasuar me këtë rol të saj.

Çmenduri e vërtetë, kurrë nuk ka realizuar diçka të këtillë dhe për këtë më duket fantastike. Kamerat nuk më janë as për gjysmë të tmerrshme sa fotoaparatet. Mendoj që gjërat të cilat i keni bërë dhe të cilat i kujtoni mirë, pa marrë parasysh se a ka të bëjë me gjëra të mira apo të këqija, nëse e keni përjetimin të cilin do ta kujtoni, kjo është mirë”, tha Lena për rolin e saj në serial.

Gjermania e talentuar ka lindur në Hanover, dhe përveç këndimit dhe aktrimit merret edhe me vallëzim. “Kjo është e pabesueshme, është gjë shumë e madhe, dhe unë jam tërësisht jashtë vetes”, deklaroi pas shpalljes fituese e “Evrovizionit” Lena kënga e së cilës edhe para përfundimit në Oslo ishte bërë hit i vërtetë në vendlindjen e saj.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top