• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fjalë dashurie: Si e përkëdhelni njeriun e zemrës?

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,604
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Fjale dashurie

je yll bote :)
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Titulli: Si e thrisni te Dashurin/en tuaj (nofka)

shtrig londineze :D (eshte mashkull po prape shtrig eshte:D )
kafshe
piti
xemla
nush
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Si e thrisni te Dashurin/en tuaj (nofka)

hon
babe
sweety
xemer
skam rendesi shm !!
kryesorja mos ti therrasin ne nji emer tjeter :p
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Si e thrisni te Dashurin/en tuaj (nofka)

booo
vjen natyrshem
 
Top