• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fjalë e re nga dy shkronjat e fundit të fjalës paraprake

Gi de Masha

The untochables ...
Anëtar
Apr 21, 2010
Postime
15,388
Pikët
113
Vendndodhja
Danimarkë
Sipas kërkesës së shumë lexuesve vizitorë, dashamirës të gjëzave po e hap këtë temë.

Po fillojmë me fjalën:

zagushi
 
Top