• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Fjal & Emra shqip vetem me nje zanore..

Oxi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
276
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Përgjigje e: Fjal & Emra shqip vetem me nje zanore..

psE
 

Oxi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
276
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Përgjigje e: Fjal & Emra shqip vetem me nje zanore..

o ti belle_vie sa zanore ka per ty fjala Une? :)
 

Oxi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
276
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Përgjigje e: Fjal & Emra SHqip...vetem me nje bashketingellore

eLa
 

Oxi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
276
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Përgjigje e: Fjal & Emra SHqip...vetem me nje bashketingellore

Dea
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Fjal & Emra SHqip...vetem me nje bashketingellore

Une se kuptoj kte lojen , belle ma shpiego icik plizzzzzzzzzzzzzzz :)
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Fjal & Emra shqip vetem me nje zanore..

o ti belle_vie sa zanore ka per ty fjala Une? :)

Det

e paskam ber me un_e sa i kapshem je lol
Ti :d
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Fjal & Emra SHqip...vetem me nje bashketingellore

Une se kuptoj kte lojen , belle ma shpiego icik plizzzzzzzzzzzzzzz :)
Po mi rrush ca nuk kupton ti? Eshte teper e thjeshte nese ti e njeh alfabetin shqip ....
ke zanoret ..a,e,u,o,i ..etj

ke dhe bashketingelloret psh ...k ,l,m,n,q,r s etj..
Dmth ketu duhet te gjesh nje fjale qe brenda tket nje bashketingellore -------si psh Era (ketu kemi 2zanoret (E dhe A) dhe nje bashketingellore dmth (r))

Marina shpresoj te kem qen e qarte :) nese jo me thuaj.
 
Top